دوشنبه, 20 آذر 1402

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با تخفيف ويژه بيمه ثالث و بدنه   

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 

    اخبار


فوت 22 هزار و 974 نفر بر اثر حوادث ترافيكي 03/12/1389

دكتر مشيانه حدادي رييس مركز پيشگيري از حوادث وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: همه ساله حدود يك ميليون و 300 هزار نفر در اثر حوادث ترافيكي در جهان فوت مي­كنند و قريب به 20 تا 50 ميليون نفر معلول يا مجروح مي‌شوند.

وي افزود: حوادث ترافيكي در سال 2004، 2.2 درصد كل مرگ ها را به خود اختصاص و در رتبه نهم علل مرگ قرار داشت و تخمين زده مي شود تا سال 2030 با اختصاص 6.3 درصد مرگ ها به خود در مقام پنجم علل مرگ بعد از بيماري هاي ايسكميك قلبي، بيماريهاي سربروواسكولار(بيماري هاي عرقي مغز)، COPD (بيماري هاي مزمن انسدادي ريه) و عفونت هاي تنفسي تحتاني ريه قرار گيرد.

دكتر حدادي افزود: بيشتر حوادث ترافيكي منجر به مرگ در كشورهايي با درآمد كم و متوسط اتفاق مي­افتد يعني بيش از 90 درصد مرگ و مير جاده‌اي در كشورهايي رخ مي­دهد كه تنها مالك 48 درصد خودروهاي جهان هستند.

وي تصريح كرد: نزديك به نيمي از فوتي­هاي حوادث ترافيكي را كاربران آسيب‌پذير يعني عابرين پياده، دوچرخه سواران و موتورسواران تشكيل مي دهند.

رييس مركز پيشگيري از حوادث گفت: در كشور ما نيز حوادث ترافيكي اولين علت بار بيماري ها، دومين علت سال هاي از دست رفته عمر به علت مرگ زودرس و سومين علت سال هاي از دست رفته عمر به علت ناتواني و معلوليت، در همه گروه هاي سني و هر دو گروه جنسي است.

حدادي تشريح كرد: حوادث ترافيكي در كشور در مردان اولين علت بار بيماري هاست و در زنان پس از بيماري هاي ايسكميك قلبي، افسردگي ماژور و بلاياي طبيعي در مقام چهارم قرار دارد.