دوشنبه, 20 آذر 1402

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با تخفيف ويژه بيمه ثالث و بدنه   

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 

    اخبار


تشريح 4 رويكرد صنعت بيمه كشور 27/09/1390

رئيس كل بيمه مركزي ايران با اعلام 4 رويكرد صنعت بيمه در كشور، افزايش سرانه و ضريب نفوذ بيمه، توسعه بازار و نظارت بر عملكرد شركت‌هاي بيمه را از جمله اين رويكردها اعلام كرد .

سيدمحمد كريمي به مهر با اعلام 4 رويكرد بيمه مركزي ايران به منظور توسعه صنعت بيمه در كشورمان گفت: افزايش سرانه بيمه در كشور، افزايش ضريب نفوذ بيمه، توسعه بازار بيمه اي و نظارت بر عملكرد شركتهاي بيمه از جمله اين رويكردها است .

رئيس شورايعالي صنعت بيمه كشور با تاكيد بر اينكه نظارت جدي بر بيمه گران و شركتهاي بيمه در سال جاري با جديت در دستور كار است، افزود: تنها به شركتهاي بيمه اي مجوز ارائه مي شود كه در بخش‌ها و رشته هاي جديد بخواهند فعاليت داشته باشند .

وي عنوان كرد: بيمه مركزي خواستار ورود شركتهاي بيمه با محوريت بيمه هاي زندگي است تا اين نوع بيمه ها گسترش يابد، اين در حالي است كه مجوز فعاليت به شركتهاي بيمه غير زندگي پيش از اين اعطا مي شد .
كريمي صنعت بيمه را در كنار سيستم مالي و پولي كشور باعث توسعه اقتصاد دانست و افزود: شفاف سازي و توسعه از جمله برنامه هايي است كه پيگيري مي شود . 
رئيس كل بيمه مركزي ايران رقابت پذيري در صنعت بيمه را بحثي محوري قلمداد كرد و اظهارداشت: رقابت سالم بين شركتهاي بيمه بايد مد نظر قرار گيرد، در اين راستا شركتهاي بيمه به منظور حفظ بازارهاي موجود و كسب بازارهاي جديد با يكديگر رقابت مي‌كنند .