شنبه, 13 آذر 1400

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با كمترين حق بيمه        

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 
بيمه اتومبيل پارسيان
بيمه آتش سوزي پارسيان
بيمه باربري پارسيان
 
بيمه حوادث انفرادي پارسيان
بيمه مسافرتي پارسيان
بيمه عمر پارسيان
بيمه حوادث پارسيان
بيمه درمان پارسيان
 
بيمه كشتي و هواپيما
بيمه تمام خطر نصب
بيمه تمام خطر پيمانكاران
بيمه شكست ماشين آلات
بيمه انرژي
 
بيمه مسئوليت كارفرما
بيمه مسئوليت شركت هاي حمل و نقل
بيمه مسئوليت حرفه اي
بيمه توليدكنندگان كالا
بيمه مسئوليت عمومي
 
بيمه هواپيما پارسيان

بيمه هواپيما ويژگي هاي خاص خود را دارد و در واقع اصول فني حاكم بر ساير رشته هاي بيمه بر اين رشته به طور محدود حاكم است. در غالب رشته هاي بيمه اي بسيار خطرهاي مشابه وجود دارند كه احتمال خطر تا حدود زيادي از قبل قابل پيش بيني است اما در مورد هواپيما كاملا متفاوت است. از يك طرف تعداد هواپيماهاي موجود در مقايسه با تعداد اتومبيل بسيار ناچيز و از طرف ديگر تعداد خسارتها در هواپيما بسيار كم و مبلغ آن بسيار گزاف است.

انواع بيمه نامه هايي كه براي يك هواپيما صادر مي شوند به شرح ذيل مي باشند:

1-بيمه بدنه ، مسئوليت  و لوازم يدكي : Hull , Liability and Spares

بدنه هواپيما به صورت تمام خطر در روي زمين و درهوا تحت پوشش قرار مي گيرد. بعضي هواپيماها كه پرواز زيادي ندارند و يا به ندرت از آنها استفاده مي شود فقط در روي زمين تحت پوشش هستند (Ground Risks Only)

علاوه بر بدنه، مسئوليت در مقابل مسافران و اشخاص ثالث در روي زمين نيز تحت پوشش مي باشد كه در مواردي حد غرامت اين بخش به مراتب بيشتر از ارزش هواپيما مي باشد. براي پرواز هواپيما به كشورهاي خارجي حتما بايد داراي بيمه مسئوليت با حد غرامت مورد نظر باشد والا اجازه پرواز داده نمي شود. حق بيمه مسئوليت در برابر هر صندلي تعيين و حق بيمه مسئوليت در مقابل اشخاص ثالث براي هرهواپيما محاسبه مي شود.

معمولا با اضافه كردن شرط AVN52E  ، 25% به  حق بيمه مسئوليت ها  اضافه   مي شود و اين شرط مسئوليت نسبت به مسافرين و اشخاص ثالث را كه ناشي از جنگ و هواپيما ربايي مي باشد را پوشش مي دهد. لوازم يدكي هواپيما داراي نرخ جداگانه بوده  و همراه با بدنه بيمه مي شود. بار مسافرين نيز در اين بخش بيمه مي شود.

2-خطر جنگ براي مورد بيمه اي كه در حركت است مانند هواپيما به صورت جداگانه صادر مي شود . در اين بخش دو نوع بيمه نامه صادر مي شود : خطر جنگ براي بدنه و خطر جنگ و خطرات تبعي مانند هواپيما ربايي براي مسافرين ، مسئوليت در مقابل اشخاص ثالث

3-بيمه فرانشيز

براي بيمه بدنه هواپيما و فرانشيزي در نظر گرفته مي شود كه بيمه گذار مي تواند آن فرانشيز را به عنوان مبلغ مورد بيمه در يك بيمه نامه فرانشيز تحت پوشش قرار دهد. البته بيمه نامه جديد نيز يك فرانشيز خواهد داشت ولي نسبتا جزيي است. به عنوان مثال فرانشيز بيمه بدنه هواپيما 000/100 دلار تعيين شده و در بيمه فرانشيز سرمايه مورد بيمه 000/100 دلار و فرانشيز ده هزار دلار تعيين مي گردد.البته بيمه گذار بايد حق بيمه اي بپردازد.

4- بيمه خدمه هواپيما

هر هواپيمايي داراي خدمه مي باشند كه در صورت حادثه به آنها با يك سرمايه اي در بيمه حادثه تحت پوشش قرار مي گيرند.

5- بيمه از دست دادن گواهينامه خلباني  (Loss Of Licence)

چنانچه در اثر حادثه اي خلبان به صورت موقت و يا دائمي گواهينامه اش را از دست دهد تحت پوشش اين نوع بيمه مي تواند قرار گيرد. در اين بيمه نامه سرمايه اي براي هر خلبان تعيين مي شود كه در صورت از دست دادن گواهينامه آن مبلغ به وي پرداخت مي گردد.نرخ اين نوع بيمه نامه با سن خلبان نسبت عكس دارد.