دوشنبه, 20 آذر 1402

 

نمايندگي ۵۱۶۵۷۰ بيمه پارسيان آماده ارائه انواع خدمات بيمه اي با تخفيف ويژه بيمه ثالث و بدنه   

 
 خدمات آنلاين بيمه پارسيان :

استـعلام نـرخ بيمه عمـر و سـرمايه گذاري پارسيان
سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي منازل مسكوني 

سفارش آنلاين بيمه نامه آتش سوزي مجتمع هاي مسكوني بصورت يكجا
محاسبه قيمت بيمه شخص ثالث پارسيان
محاسبه قيمت بيمه
بدنه پارسيان

با توجه به دستور بيمه مركزي، از اين پس نسخه كاغذي بيمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الكترونيك آن براي بيمه‌گزار ارسال مي‌گردد. جهت كسب اطلاعات بيشتر كليك كنيد ...


 
 
کد اشتراک :
رمز عبور :

تماس با ما :

نمايندگي 516570 بيمه پارسيان

تهران-خيابان شريعتي-بالاتر از طالقاني-نبش خيابان نقدي-ساختمان 272-واحد 16

تلفن   :۶۶۷۳۳۶۳۷- ۶۶۷۳۲۴۰۲
فكس  : ۶۶۷۳۲۴۰۲ داخلي ۱۱۳

تلگرام    : 7799314-0938

واتس اپ: 7799314-0938

ايميل  :  info@parsian-bimeh.com , bimehparsian516570@gmail.com

 

 


 
 
بيمه اتومبيل پارسيان
بيمه آتش سوزي پارسيان
بيمه باربري پارسيان
 
بيمه حوادث انفرادي پارسيان
بيمه مسافرتي پارسيان
بيمه عمر پارسيان
بيمه حوادث پارسيان
بيمه درمان پارسيان
 
بيمه كشتي و هواپيما
بيمه تمام خطر نصب
بيمه تمام خطر پيمانكاران
بيمه شكست ماشين آلات
بيمه انرژي
 
بيمه مسئوليت كارفرما
بيمه مسئوليت شركت هاي حمل و نقل
بيمه مسئوليت حرفه اي
بيمه توليدكنندگان كالا
بيمه مسئوليت عمومي
 
بيمه انرژي پارسيان

پروژه هاي عمراني و زير بنائي دردست احداث جهت استخراج نفت، گاز و پالايش و پخش آنها و نيز پتروشيمي وساير كارخانجات جانبي كه درفرآيند استخراج نفت وگاز احداث مي گردند، تحت عنوان انرژي درصنعت بيمه مطرح مي باشند.
واضح است كه انرژي انواع گوناگون دارد و در طبيعت از يك شكل به شكل ديگر تبديل مي شود و در فرآيند تبديل نيز از تاسيسات و ابنيه استفاده مي شود كه در جاي خود تحت پوشش بيمه نامه مناسب قرار مي گيرد.

بعنوان نمونه در احداث سد و تبديل انرژي پتانسيل آب ذخيره شده پشت سد به انرژي الكتريكي در نيروگاه آبي، براي سد بيمه تمام خطر پيمانكاران و براي نيروگاه بيمه تمام خطر نصب صادر مي گردد..
در صنعت بيمه بيشتر موارديكه در ارتباط با نفت، گاز و پتروشيمي است، چه در هنگام ساخت و چه در زمان بهره برداري تحت عنوان انرژي بيمه مي شوند.
 

با توجه به ماهيت ريسك و ارزش اقلام مورد بيمه، چه در بخش ساحلي و چه در بخش فراساحلي، شركتهاي بيمه داخلي نيازمند پوشش بيمه اتكائي مي باشند؛ بدين صورت كه براي هركدام از پروژه هاي در حال اجرا و بهره برداري از شركتهاي بيمه خارجي معتبر و داراي حداقل رتبه بندي A، نرخ و شرايط اخذ شده و پس از موافقت بيمه گزار مازاد بر سهم نگهداري بازار داخل كشور نزد بيمه گران معتبر اتكائي مي گردد.

بيمه پروژه هاي انرژي بر اساس قانون تاسيس بيمه مركزي ايران و بيمه گري بايد در داخل كشور انجام گيرد. اگر پروژه اي به هر نحوي از انحاء مستقيماً در خارج بيمه گردد خلاف قانون مي باشد و مورد بازخواست   بيمه مركزي ايران قرار خواهد گرفت. بنابراين بيمه نامه بايد در داخل كشور توسط يكي از شركتهاي بيمه صادر گردد ولي واگذاري به عنوان اتكائي مجاز مي باشد.
پروژه هاي انرژي در هنگام احداث به دو بخش تقسيم بندي مي شوند:

بخش اول:     فراساحل (Offshore) 

 بخش دوم:      در ساحل(  Onshore)

 بيمه نامه اي كه براي كارهاي دريائي صادر ميشود با متن خاص بوده و با بيمه نامه تمام خطر نصب كه براي كارهاي Onshore صادر ميشود متفاوت است. در بيمه پروژه هاي انرژي مسئله Warranty Surveyor از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و بيمه گران با توجه به آنها نرخ و شرايط مي دهند و بيمه گزار نيز در حين اجراي كار بايد Warranty را رعايت نمايد.

معمولاً حفاري چاهها، نصب جاكت، تاپ سايد Top Side لوله كشي و تاسيسات جانبي در دريا صورت گرفته و پس از استخراج نفت يا گاز آن را با لوله به ساحل فرستاده و در پالايشگاه فرآيند تصفيه انجام  مي پذيرد. بدين ترتيب بخشي از كارها در دريا و بخشي ديگر در خشكي انجام مي شود. با در نظر گرفتن خطرات تهديد كننده معمولاً حق بيمه بخش دريائي كار و يا به عبارت ديگر نرخ بيمه تمام خطر Offshore بالاتر از Onshore ميباشد.

اين پروژه ها در حين بهره برداري نيز بصورت ساليانه تحت پوشش بيمه قرار مي گيرند. بيمه هاي تمام خطر، پروژه هاي نفت، گاز و پتروشيمي را تحت پوشش وسيعي قرار مي دهند كه عمدتاً شامل حوادث طبيعي، حوادث ناشي از اجراي كار در زمان نصب، مسئوليت در مقابل اشخاص ثالث، اموال مجاور، شكست ماشين آلات، عدم النفع ناشي از شكست ماشين آلات و غيره مي باشد.

جهت بيمه پروژه هاي عمراني و زير بنائي تفاوتي بين شركتهاي بيمه دولتي و خصوصي وجود ندارد، هرگونه انحصار در اين زمينه برداشته شده و رقابت سالم تعيين كننده شركت برنده جهت صدور بيمه نامه خواهد بود.

 شركت بيمه پارسيان پروژه هاي زير را در منطقه عسلويه تحت پوشش قرار داده است:
  فاز 6 و 7 و 8 بخش Offshore
  نصب جاكت SPD9
  فاز 9 و 10 بخش Onshore
  فاز 9 و 10 بخش Cargo

علاوه بر آن پروژه ها كه بيمه نامه آنها مستقيماً در شركت بيمه پارسيان صادر شده است اين شركت بصورت  Co-Insurer در بيمه كليه پروژه هاي مربوط به پتروشيمي و پالايشگاه هاي گاز مشاركت دارد.

با اجراي پروژه هاي ميدان گازي پارس جنوبي بيمه انرژي نيز در كشور ما رونق يافته و با استفاده از ظرفيت بيمه گران اتكائي بيمه هاي داخلي نيز در اين زمينه فعال گرديده اند.